Atribuită
Cumpărare directă
comanda 19921/30.05.2024 -- garnitura clingherit
- Număr anunț
- DA35916115
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
- Cod CPV
- 44163240-4 · Garnituri de conducte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 69 RON
- Data publicării
- 10.06.2024 13:51
- Data finalizării
- 10.06.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.