Atribuită Cumpărare directă

Cascaval dietetic, smantana 32 / ,branza de vaci, lapte consum

Număr anunț
DA35911267
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREȘ (CUI 3860336)
Furnizor / câștigător
MILK SRL (CUI 14243875)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
221,90 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,90 RON