Atribuită Cumpărare directă

Indicator verificare spalare/ role cu indicator abur 300 mm X 200m/ Sigiliu universal ( chirurgie )

Număr anunț
DA35917429
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
STERISACO SRL (CUI 35955175)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.770 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.770 RON