Atribuită Cumpărare directă

TABLA MAGNETICA 90X120CM RAMA ALUMINIU SLIM BI-SIL

Număr anunț
DA35917497
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
299,02 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,02 RON