Atribuită Cumpărare directă

Grebla frunze Fiskars Solid, XL, 1750 mm, aluminiu, negru

Număr anunț
DA35917203
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44511340-0 · Greble (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
877,25 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,25 RON