Atribuită Cumpărare directă

MASCA ANESTEZIE / MASCA DE ANESTEZIE - REANIMARE ( NR.1, 2, 3 , 4, 5, 6)

Număr anunț
DA35917312
Autoritate contractantă
Spitalul de Oncologie Monza (CUI 39932735)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
252,50 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,50 RON