Atribuită Cumpărare directă

Banda dublu adeziva 50x50m 90 microni OPTIMA,pix rotring tikky,dosare pvc cu sina

Număr anunț
DA35906824
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
502,25 RON
Data publicării
07.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,25 RON