Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi BEKO RDNT271I30XBN, NeoFrost, 250 l, H 165 cm, Clasa F, inox

Număr anunț
DA35917468
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE ALBA (CUI 6565659)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.382,27 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.382,27 RON