Termen închis
Publicitate
Cameră video, prompter și accesorii pentru procesarea și stocarea unor fișiere tip imagine (anuntul cu nr. ADV1261332 este anulat prin publicarea acestui anunt)
- Număr anunț
- ADV1261332
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.522 RON
- Data publicării
- 20.12.2021 13:37
- Termen limită
- 23.12.2021 12:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.