Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cadastru

Număr anunț
DA35917496
Autoritate contractantă
ELECTROCENTRALE GRUP SA (CUI 31028788)
Furnizor / câștigător
VLAS RADU ALEXANDRU - GEODEZ (CUI 31566884)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON