Atribuită
Cumpărare directă
0599_Videoproiector BenQ MX560 - (Ref. 471; NJ: 6508/24.05.2024)
- Număr anunț
- DA35920002
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- QUBE NET SRL (CUI 15116390)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.556,30 RON
- Data publicării
- 11.06.2024 13:51
- Data finalizării
- 11.06.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.