Atribuită Cumpărare directă

DACIA DUSTER 1.5BLUE-DCI 4x4 COMFORT 2019

Număr anunț
DA35921738
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
AUTO FLUX CENTER SRL (CUI 33628720)
Cod CPV
34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
62.100 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.100 RON