Termen închis Publicitate

SERVICII DE CAZARE, SERVICII DE RESTAURANT ȘI SERVICII DE ÎNCHIRIERE SPAȚIU/SALĂ DE CONFERINȚE ÎN MUNICIPIUL TIMIȘOARA, IN PERIOADA 21.03-25.03.2022

Număr anunț
ADV1276738
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Anexa 2
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.220,73 RON
Data publicării
14.03.2022 12:28
Termen limită
14.03.2022 13:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.