Atribuită
Cumpărare directă
CRS326-24G-2S+RM Cloud Router Switch, CRS326-24G-2S+RM, 800 MHz CPU, 512MB RAM,24xGigabit LAN, 2xSFP
- Număr anunț
- DA35903201
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE (CUI 11697800)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 848 RON
- Data publicării
- 07.06.2024 13:51
- Data finalizării
- 11.06.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.