Termen închis
Publicitate
Anularea procedurii de achizitie pentru atribuirea contractului avand ca obiect „Servicii de pază si interventie pentru obiectivele spitalului clinic judetean de urgenta “Sf. Apostol Andrei” Constanta in perioada 01.01-30.04.2022.
- Număr anunț
- ADV1261493
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Anexa 2cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.158.842,40 RON
- Data publicării
- 31.03.2022 14:48
- Termen limită
- 31.03.2022 15:14
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.