Atribuită Cumpărare directă

ECHIPAMENT MOTO CONFORM OFERTEI TRANSMISE SI CAIETULUI DE SARCINI

Număr anunț
DA35899928
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
AUTOMOBILE BAVARIA SRL (CUI 5450286)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.359,40 RON
Data publicării
06.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.359,40 RON