Atribuită Cumpărare directă

Kit Mentenanta HP si Drum unit OKI

Număr anunț
DA35917550
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.830,25 RON
Data publicării
10.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.830,25 RON