Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE IT proiect C15

Număr anunț
DA35908044
Autoritate contractantă
COMUNA DRANIC (CUI 5002070)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
48600000-4 · Pachete software pentru baze de date si operare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
264.510,05 RON
Data publicării
07.06.2024 13:51
Data finalizării
11.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264.510,05 RON