Atribuită Cumpărare directă

Verificare periodica centrala termica FTIF Alba

Număr anunț
DA35924928
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI 29275212)
Furnizor / câștigător
ALBANIC SERVICE SRL (CUI 15172365)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
347,85 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
12.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,85 RON