Termen închis Publicitate

ERATA LA ANUNTUL DE PUBLICITATE NR. ADV1301342/30.06.2022 CARE ANULEAZA ADV1301344/30.06.2022

Număr anunț
ADV1301344
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
79111000-5 · Servicii de consultanta juridica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Anexa 2
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.550 RON
Data publicării
07.07.2022 11:46
Termen limită
13.07.2022 15:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.