Termen închis Publicitate

ANULARE ANUNT PUBLICITAR ADV1301614 Servicii de consultanță pentru implementarea și certificarea Sistemului de management anti-mita ISO 37001:2016

Număr anunț
ADV1301614
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.500 RON
Data publicării
13.07.2022 11:15
Termen limită
14.07.2022 08:09

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.