Termen închis
Publicitate
Furnizare cartuș toner Lexmark MS/MX317 DN 2.5 K., cartuș toner Lexmark B222x00 6000 K., unitate de imagine Lexmark B222x00, unitate de imagine Pantum M7100DW și unitate de imagine MS/MX317DN.
- Număr anunț
- ADV1308139
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.365 RON
- Data publicării
- 08.08.2022 13:24
- Termen limită
- 09.08.2022 23:59
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.