Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE CABINET MEDICAL LA P.C.T.F. ARAD

Număr anunț
DA35921239
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
Furnizor / câștigător
ASPLENIUM CONSTRUCT SRL (CUI 9711740)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
108.501,82 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
12.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108.501,82 RON