Atribuită Cumpărare directă

Achiziție lucrări de reparație învelitoare exterioară

Număr anunț
DA35925799
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
Furnizor / câștigător
GRILADEC PROSOLUTIONS S.R.L. (CUI 42523480)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.803,08 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
12.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.803,08 RON