Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat

Achizitionare buldoexcavator și echipamente conexe, finanțat din bugetul local al comunei Reci

Număr anunț
SCN1021429
Autoritate contractantă
Comuna Reci (CUI 4404311)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620.844 RON
Valoare atribuită
571.549 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
19.10.2018 15:27
Anunț de atribuire
SCNA1009746
Termen limită
14.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028534

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant
K.S.M. LEAD SRL CUI RO18481861

Valoare atribuită

571.549 RON

din 620.844 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 49.295 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.