Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Servicii de reproiectare –Amenajare curte sediu CV.Nemtisorul
- Număr anunț
- SCN1021422
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- COMUNITATEA PRESTARI SERVICII SRL (CUI 2562099)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.539 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2018 15:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1009792
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028588
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI PROIECTARE.docx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii l.doc.p7s
- FisaDate_DF1028588.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMUNITATEA PRESTARI SERVICII SRL CUI RO2562099
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.539 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 539 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.