Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Furnizare dotari (sisteme de sonorizare si iluminat) in cadrul proiectului „Dotarea caminelor culturale din localitatile Oltina si Razoarele in scopul conservarii si promovarii culturii traditionale locale”

Număr anunț
SCN1021414
Autoritate contractantă
Comuna Oltina (CUI 6228122)
Furnizor / câștigător
ARA EVENTS SOLUTIONS SRL (CUI 30717440)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746.917,19 RON
Valoare atribuită
729.211,50 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
19.10.2018 14:58
Anunț de atribuire
SCNA1011198
Termen limită
05.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028524

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840

Valoare atribuită

729.211,50 RON

din 746.917,19 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 17.705,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.