Atribuită Cumpărare directă

605-007 Pensa bipolara dreapta reutilizabila cu varf angulat, lungime 195 mm, varf 8 mm x 2 mm

Număr anunț
DA35922009
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
12.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON