Termen închis
Publicitate
Servicii de transport aerian ocazional 1 bilet de avion tur/retur- Bucuresti - Bruxelles (ZAVENTEM) 19.09-20.09.2022
- Număr anunț
- ADV1314804
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.942,82 RON
- Data publicării
- 15.09.2022 09:04
- Termen limită
- 15.09.2022 12:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.