Termen închis Publicitate

Servicii de transport aerian ocazional 10 bilete de avion tur/retur- Bucuresti - Ankara (ESENBOGA) 02.10-07.10.2022

Număr anunț
ADV1315257
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.290 RON
Data publicării
16.09.2022 12:52
Termen limită
16.09.2022 14:30

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.