Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat

Achizitia de laptopuri, calculatoare PC și servere.

Număr anunț
SCN1021343
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.042 RON
Valoare atribuită
135.246,28 RON 12,8% sub estimat
Data publicării
19.10.2018 09:03
Anunț de atribuire
SCNA1009340
Termen limită
30.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028336

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (11)

Estimat: 155.042 RON Adjudecat: 135.246,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Calculator desktop 3.361,34 RON
2 Sistem desktop 4.537,82 RON
3 Sistem desktop PC 3.361,34 RON
4 Calculator PC 20.588,23 RON
5 Server 2.268,91 RON
6 Desktop 3.697,48 RON S.C. Sharolt Group S.R.L. 114.746,28 RON
7 Stație grafică design - CAD 31.512,61 RON
8 Laptop Design - CAD 42.016,81 RON
9 Laptop programare 13.445,37 RON
10 Laptop 2.941,17 RON
11 Sistem Desktop PC 27.310,92 RON AS COMPUTER CRAIOVA S.R.L. 20.500 RON ↓24,9%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 3 Individuala
Ofertant
RO-COMPUTER SRL CUI 17774596

Valoare atribuită

135.246,28 RON

din 155.042 RON estimat 12,8%

Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 19.795,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.