Atribuită Cumpărare directă

Prn. Drum Unit tip Konica Minolta DR217K Bizhub C257i

Număr anunț
DA35927144
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
ALLBASCA MXM SRL (CUI 37406874)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.598,30 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
12.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.598,30 RON