Termen închis
Publicitate
Achiziție publică servicii asigurare medicala pentru calatorie, 2 persoane, in perioada 13.10-14.10.2022, TURCIA
- Număr anunț
- ADV1321185
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Cod CPV
- 66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,84 RON
- Data publicării
- 12.10.2022 11:54
- Termen limită
- 12.10.2022 14:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.