Atribuită Cumpărare directă

prosop mâini multiROLL X1 5R,foam 6x0,6 kg,hârtie igienica multiROLL B2

Număr anunț
DA35920430
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
HAGLEITNER HYGIENE ROMÂNIA SRL (CUI 25136300)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.446,90 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
12.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.446,90 RON