Termen închis Publicitate

Bilete de avion pe ruta Bucuresti - Varsovia - Bucuresti 23.10-28.10.2022

Număr anunț
ADV1322140
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Cod CPV
34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.430,26 RON
Data publicării
17.10.2022 10:42
Termen limită
17.10.2022 12:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.