Atribuită Cumpărare directă

DISPOZITIVE DE FIXARE SI CHEI

Număr anunț
DA35926503
Autoritate contractantă
OPERA BRASOV (CUI 4317746)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
149,17 RON
Data publicării
11.06.2024 13:51
Data finalizării
12.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,17 RON