Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Executie lucrari aferente obiectivului de investitii ”Realizare centru de permanenta prin schimbare destinatie in Comuna Soimi, judetul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1006980
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOIMI (CUI 4454972)
- Furnizor / câștigător
- VUTAN INSTALATII SRL (CUI 15497154)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474.469,90 RON
- Valoare atribuită
- 469.908,73 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2018 08:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1007107
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014615
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare Model lucrari.docx.p7s
- 6. Propunere de Contract.docx.p7s
- ARHITECTURA.zip.p7s
- FisaDate_DF1014615.pdf
- fise tehnice utilaje.pdf.p7s
- INSTALATII ELECTRICE.zip.p7s
- INSTALATII SANITARE SI TERMICE.zip.p7s
- Liste de cantitati fara valori.pdf.p7s
- REZISTENTA.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VUTAN INSTALATII SRL CUI RO 15497154
Valoare atribuită
469.908,73 RON
din 474.469,90 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.561,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.