Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,4% sub estimat
Furnizare suport insemn grad si ecuson brodat cu denumirea unitatii
- Număr anunț
- SCN1006969
- Autoritate contractantă
- UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
- Furnizor / câștigător
- COMGAR INTERNATIONAL SRL (CUI 8096966)
- Cod CPV
- 39561132-6 · Ecusoane textile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451.475,30 RON
- Valoare atribuită
- 133.845,44 RON 70,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2018 08:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1003100
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014622
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1014622.pdf
- formulare si modele.PDF.p7s
- model contract de furnizare.PDF.p7s
- ST 1632_16. ecuson brodat.pdf.p7s
- ST 1750-16 suport insemne grad.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 451.475,30 RON Adjudecat: 133.845,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suport insemn grad combat subofiteri/maistri militari | 126.984 RON | Anulat | — |
| 2 | Suport imsemn grad combat ofiteri | 93.723,30 RON | Anulat | — |
| 3 | Ecuson brodat cu denumirea institutiei | 230.768 RON | COMGAR International S.R.L. | 133.845,44 RON ↓42,0% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMGAR INTERNATIONAL SRL CUI RO 8096966
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONFEXIMP MOD ELO. V SRL CUI RO 14714638
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ART EXPERT SRL CUI 6887042
Valoare atribuită
133.845,44 RON
din 451.475,30 RON estimat
70,4%
Adjudecat la 29,6% din estimat · economie 317.629,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.