Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat
Achizitia de beton si balast stabilizat
- Număr anunț
- SCN1006968
- Autoritate contractantă
- SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
- Furnizor / câștigător
- DANCONSTRUCT COM SRL (CUI 8637689)
- Cod CPV
- 44114000-2 · Beton (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460.020 RON
- Valoare atribuită
- 417.800 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2018 08:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1002039
- Termen limită
- 13.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014529
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcina beton 2018.docx.p7s
- contract beton model SICAP 2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1014529.pdf
- Formulare beton 2018.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DANCONSTRUCT COM SRL CUI RO 8637689
Valoare atribuită
417.800 RON
din 460.020 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 42.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.