Termen închis
Publicitate
Servicii de transport aerian ocazional 1 bilet de avion tur Bucuresti - Bruxelles (Zaventem) 13.11.2022- Reluare
- Număr anunț
- ADV1327774
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.439,87 RON
- Data publicării
- 09.11.2022 10:30
- Termen limită
- 09.11.2022 12:30
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.