Termen închis
Publicitate
Lucrari de reparatii curente in subsolul corpului de cladire A si corpul de cladire Centrala termica din Soseaua Buzaului nr. 5A - conform caiet de sarcini + Anexe caiet de sarcini atasate la data de 22.12.2022
- Număr anunț
- ADV1337226
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.448,93 RON
- Data publicării
- 22.12.2022 09:13
- Termen limită
- 05.01.2023 23:59
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.