Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat
Servicii de raspundere civila RCA si CASCO incepand cu 01.01.2019 -31.12.2019
- Număr anunț
- SCN1021322
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.500 RON
- Valoare atribuită
- 96.750 RON 19,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2018 07:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1007784
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028233
Documente
Documentația de atribuire
- CS_RCA_CASCO_19-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028233.pdf
- Formulare_RCA-semnat.pdf.p7s
- Model_contract_RCA-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 119.500 RON Adjudecat: 96.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Incheierea de polite de asigurare RCA pentru 45 de autosanitare… | 22.500 RON | Anulat | — |
| 2 | Incheierea de polite de asigurare CASCO (fara fransiza) pentru … | 97.000 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. | 96.750 RON ↓0,3% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
96.750 RON
din 119.500 RON estimat
19,0%
Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 22.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.