Termen închis
Publicitate
Anulare ADV1346583 din 22 februarie 2023, avand ca obiect,,Consultanță în vederea întocmirii documentației și asigurarea asistenței privind derularea procedurii pentru atribuirea prin licitație publică a contractului de delegare a serviciului de salubrizare din Municipiul Brașov”
- Număr anunț
- ADV1346583
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.647,06 RON
- Data publicării
- 24.02.2023 13:51
- Termen limită
- 28.02.2023 10:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.