Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
Contract de furnizare copiator (multifucntional ) pentru O.S. Branesti
- Număr anunț
- CN1003849
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.979 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 08:20
- Anunț de atribuire
- CAN1005501
- Termen limită
- 20.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022109
Documente
Documentația de atribuire
- D.A.-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022109.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- SECTIUNEA III-Clauze contractuale-draft cf PO-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
10.979 RON
din 12.000 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 1.021 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.