Atribuită
Anunț de participare
Costum de protecție CBRN filtrant sorbant
- Număr anunț
- RFQ1000059
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- STIMPEX SA (CUI 326768)
- Cod CPV
- 35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 887.667 RON
- Valoare atribuită
- 974.180 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 16:05
- Anunț de atribuire
- RFQA1000034
- Termen limită
- 18.07.2018 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1015093
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STIMPEX SA CUI RO 326768
Valoare atribuită
974.180 RON
din 887.667 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro