Atribuită Cumpărare directă

STICK-URI USB

Număr anunț
DA35927935
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Vlad Tepes Timisoara (CUI 29109546)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
11.06.2024 13:52
Data finalizării
12.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON