Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Proiectare si executie pentru investitia: REABILITAREA, MODERNIZAREA SI DOTAREA SCOLII PRIMARE DIN SATUL NICULA, COMUNA FIZESU GHERLII, JUD. CLUJ
- Număr anunț
- SCN1007179
- Autoritate contractantă
- COMUNA FIZESU-GHERLII (CONSILIUL LOCAL FIZESU GHERLII) (CUI 4288225)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.552.683,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.521.078 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2018 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1003771
- Termen limită
- 26.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011929
Documente
Documentația de atribuire
- 01. DALI-semnat.rar.p7s
- 02. Deviz-semnat.rar.p7s
- 03. Certificat de urbanism-semnat.rar.p7s
- 04. Documente de proprietate-semnat.pdf.p7s
- 05. Avize si acorduri-semnat.pdf.p7s
- 06. Studiu topografic-semnat.pdf.p7s
- 07. HCL-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011929.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- MODEL CONTRACT-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MIRON-CONSTRUCT SRL CUI 14598991
Asociați 1
ASC ARHITECTURA CONSULTANTA SRL CUI 28110330
Subcontractanți 3
ABCONY SERV S.R.L. CUI 32687612
EASY INSTAL S.R.L. CUI 22783337
STRUCTURALIA STUDIO S.R.L. CUI 33230693
Valoare atribuită
1.521.078 RON
din 1.552.683,41 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 31.605,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.