Anulată
Anunț de participare
Reabilitare sala sport, Liceul Tehnologic Topoloveni, Judetul Arges
- Număr anunț
- SCN1007168
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI (CUI 29444893)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 872.788,83 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 10:00
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014843
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Instalatii Electrice-IE01 - Plan +0.00 DTAC.pdf.p7s
- 1.Instalatii Electrice-IE01 - Plan +0.00 PTh.pdf.p7s
- 1.Memoriu Electrice.pdf.p7s
- 2.Breviar de calcul.pdf.p7s
- 2.Priza de pamant-IE02 - Plan priza de pamant PTh.pdf.p7s
- 2.Tablouri electrice-IE04-TEG DTAC.pdf.p7s
- 4.Tablouri electrice-IE04-TEG PTh.pdf.p7s
- 550EXTRFV.man.pdf.p7s
- 550EXTRFV.mat.pdf.p7s
- 550EXTRFV.tra.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -DEMOLARI.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -Executia si montajul tamplariei.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -GRILAJE,BALUSTRADE.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -hidroizolatii.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -invelitoare.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -TAMPLARIE DIN PVC.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -TENCUIELI EXTERIOARE.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -TENCUIELI UMEDE.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -TERMOIZOLATIE.pdf.p7s
- caiet de sarcini usi rezistente la foc.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -ZUGRAVELI VOPSITORII.pdf.p7s
- Contract de lucrari-Reabilitare sală sport.doc.p7s
- F1-550FV.pdf.p7s
- F2-550-FV-OB1.pdf.p7s
- F2-550-FV-OB2.pdf.p7s
- fatada laterala dreapta propunere.pdf.p7s
- fatada laterala dreapta releveu.pdf.p7s
- fatada laterala stanga propunere.pdf.p7s
- fatada laterala stanga releveu.pdf.p7s
- fatada posterioara propunere.pdf.p7s
- fatada posterioara releveu.pdf.p7s
- fatada principala propunere.pdf.p7s
- fatada principala releveu.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014843.pdf
- Formulare - Reabilitare sală sport.doc.p7s
- Memoriu arhitectura.pdf.p7s
- plan de incadrare in zona.pdf.p7s
- plan invelitoare releveu.pdf.p7s
- plan parter propunere.pdf.p7s
- plan parter releveu.pdf.p7s
- tablou tamplarie ferestre-Model.pdf.p7s
- tablou tamplarie usi interioare-Model.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.