Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Servicii de proiectare tehnica—elaborare documentatii tehnico- economice, verificare tehnica si asistenta tehnica din partea proiectantului— urmărirea executiei, pentru obiectivul de investitie ” CONSTRUIRE POD PE RAUL GEOAGIU SPRE ACCES CARTIER ROMI, APARTINATOR UAT ORASUL GEOAGIU, JUD. HUNEDOARA ”
- Număr anunț
- SCN1007154
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Furnizor / câștigător
- VIRAMINEX SRL (CUI 2665973)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.875 RON
- Valoare atribuită
- 61.000 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2018 09:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1003759
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014874
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA DETALIERE PUNCTAJ-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014874.pdf
- FORMULAR CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VIRAMINEX SRL CUI RO2665973
Valoare atribuită
61.000 RON
din 61.875 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 875 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.