Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Sistem dispecerat ARSVOM
- Număr anunț
- SCN1007145
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- NAVTRON SRL (CUI 11098746)
- Cod CPV
- 38100000-6 · Instrumente de navigatie si de meteorologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386.400 RON
- Valoare atribuită
- 385.190 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2018 08:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1006095
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014737
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caietul de sarcini.pdf.p7s
- Caiet sarcini Dispecerat 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014737.pdf
- Model contract Sistem de dispecerat.docx.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NAVTRON SRL CUI RO 11098746
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CENTRUL PENTRU SERVICII DE RADIOCOMUNICATII SRL CUI RO 5573351
Valoare atribuită
385.190 RON
din 386.400 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.210 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.